STRONA GŁÓWNA
 
Kategorie
Ostatnio dodane
Recenzje
Bestsellers
Nowości
Artykuły » Regulamin
REKLAMACJE

Mając pełne zaufanie do naszych produktów dajemy Państwu możliwość zwrotu w ciagu 21 dni od daty odbioru (warunki: zgłoszenie telefoniczne lub e-mail w ciagu 21 dni, dostarczenie produktu w nienaruszonym stanie na adres biura na koszt klienta). Po odebraniu przez nas produktu niezwłocznie prześlemy pieniądze na wskazany rachunek.
Poza tym udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na ewentualne braki jakościowe.

ZAMÓWIENIE
Zamówienie mozna złożyć za pośrednictwem systemu internetowego sklepu. 
 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zobowiązujemy się do realizacji zamówienia w ciągu 3 dni od momentu zatwierdzenia. Dotyczy to spinek , które sa na stanie magazynowym. W wyjątkowych sytuacjach termin może ulec zmianie, na zasadzie konsensusu pomiędzy stronami. Spinki , które są sprowadzane na zamówienie wymagają określenia daty dostawy. Spinki wykonywane wg indywidualnych projektów wymagają określenia czasu produkcji. Przy bardzo skomplikowanych projektach zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od wykonania spinek nawet w trakcie trwania projektu lub zmiany ceny.

 

CENY

Ceny podane na stronach sklepu internetowego wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie uwzględniają ceł w poszczególnych krajach, które moga wpłynąć na końcową cenę produktu ani kosztów przesyłki. Ceny projektów indywidualnych są przesyłane po wstępnej wycenie. Niemniej jednak mogą się zmienić w trakcie projektu. Jeśli zmiany nie zostaną zaakceptowane projekt zostanie przerwany.

PŁATNOŚCI

Dla Państwa wygody udostępniliśmy trzy kanały płatności:

1. przedpłata na konto firmy PINSOURCE POLSKA sp. z o.o.

2. za pobraniem pocztowym

3. karta kredytowa

PRZESYŁKA

Koszt przesyłki na zalęży od wyboru opcji wysylki i pojawia się podczas finalizowania zamówienia. Przy wysyłce zagranicznej koszt przesyłki pokrywa klient.W momencie odbioru przesyłki Klient ma prawo sprawdzić zawartość paczki w obecności dostarczyciela. Jest to podstawa do reklamacji związanej z transportem. Koszt transportu spinek reklamowanych leży po stronie klienta

OPINIE I PYTANIA
Opinie i pytania prosimy kierować na adres biura sklepu lub na adres poczty internetowej: info@spinkimankietowe.pl
 
 


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Vitrea - spinki mankietowe' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Oprogramowanie sklepów internetowych cStore.pl