STRONA GŁÓWNA
 
Kategorie
Ostatnio dodane
Recenzje
Bestsellers
Nowości
Artykuły » O firmie

Firma Vitrea powstała w roku 2002. Początki związane były z produkcją ekskluzywnych zestawów szkła zdobionego ręcznie srebrem. Do klientów w tamtym okresie zaliczała sie między innymi Kancelaria Prezydenta RP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych. W póżniejszym okresie produkcja została skierowana bardziej w stronę biżuteri. Ze wzgledu na zamiłowanie do akcesoriów jak i wysokiej jakości stworzyliśmy własną kolecję spinek mankietowych wykonywanych ręcznie ze srebra z dodatkami drewna. Były to wtedy unikatowe produkty i to nie tylko w Polsce. Spotkały się z dobrym odbiorem i przez kilka kolejnych sezonów sprzedawane były w sklepach takich marek jak VISTULA czy WÓLCZANKA.

W tamtym okresie otworzyliśmy sklep internetowy pod adresem www.vitrea.pl, który obecnie przekształcił się w sklep www.spinkimankietowe.pl. Celem tego sklepu jest stworzenie ułatwionego dostępu do wyszukanych spinek z całego świata. Staramy się oferować naszym klientom najbardziej wyszukane spinki na świecie. Jesteśmy również w stanie wykonać spinki na zamówienie: począwszy od tanich produkcji skończywszy na bardzo eksluzywnych jednostkowych egzemplarzach.


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Vitrea - spinki mankietowe' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Oprogramowanie sklepów internetowych cStore.pl